Poniżej prezentujemy opinie o Studiach w edycji 2011/12 przesłane przez uczestników, którzy wyrazili zgodę na ich publikację.

Uczestnicy odpowiadali na trzy pytania:

  1. Co dały Ci te Studia?
  2. Jak wykorzystujesz (lub planujesz wykorzystać) zdobytą na Studiach wiedzę i umiejętności?
  3. Jak w kilku słowach opisałbyś Twoje skojarzenia ze Studiami?

Marcin Jaruszewicz:
''1. Studia dały mi unikalną możliwość zdobycia wiedzy z rozległego obszaru bezpieczeństwa, od podstaw audytu zgodności z normami, przez bezpieczeństwo systemów IT, biometrię, aż po aspekty bezpieczeństwa fizycznego.

2. Dzięki studiom mogę stosunkowo łatwo dalej poszerzać wiedzę i doświadczenie. Celem mojego udziału w studiach, jak i dalszych działaniach jest zmiana profilu zawodowego w kierunku zarządzania bezpieczeństwem w korporacji.

3. Zgromadzenie w jednym miejscu i o jednym czasie profesjonalistów z branży, od których można czerpać wiedzę pełnymi garściami ;-)''

Piotr Kupis:
''1. Studia dały mi dużą wiedzę z zakresu bezpieczenstwa oraz dały spojrzenie na zabezpieczenia jakie będą wykorzystywane w przyszłości. Ponieważ uważam, że biometria w końcu zostanie wprowadzona do społeczenstwa w ten czy inny sposób więc warto ją poznać.

2. W tym momencie nie wykorzystuję ale planuję dalszy rozwój w tym kierunku i mam nadzieję, że w kolejnej pracy będę mógł zajmować się wdrożeniami poznanych technologii.

3. Myślę, że w pierwszej kolejności nasuwa się: przyszłość. Same studia były najciekawszymi na jakich byłem. Przyjemna atmosfera w jakich były prowadzone były miłym zaskoczeniem. Ogrom wiedzy i zabawy jakie dały laboratoria pozwalają mi z ręką na sercu polecić te studia każdemu kto jest zainteresowany tym kierunkiem jak i laikom, ponieważ informacje są wyłożone w bardzo dogodny i zrozumiały sposób."

Dziękujemy za tak dobre opinie, które jeszcze bardziej motywują nas do pracy!